Leidyba

Leidžiame knygas apie knygrišystę ir parodų katalogus.

„Meninės knygrišystės paroda Dezideratai 2019 03 05-03 30″.

Parodos katalogas. Galerija „Kairė-dešinė“.

 

Lietuvių autorių meninės knygrišystės parodos „Dezideratai“ katalogas, Vilnius, 2019 (iliustruotas). Sudarytoja Rūta Taukinaitytė-Narbutienė, Vilnius, 2019, 52 psl.

 

2019 metais gildija organizavo parodą, įvykusią galerijose „Kairė-Dešinė“ , kurioje buvo eksponuojami Vilniaus knygrišių gildijos narių ir kitų Lietuvos knygrišių knygų įrišimai. Tekstų autorė Rūta Taukinaitytė-Narbutienė.

 

Kaina: 5 €

 

Kviečiame susisiekti, norinčius įsigyti šį katalogą.

„Bibliofilinė knyga“

 

 

Užsienio autorių meninės knygrišystės parodos katalogas „Bibliofilinė knyga“, Vilnius, 2016 (iliustruotas; lietuvių ir anglų kalbomis), 48 psl.

 

2016 metais gildija organizavo parodą, įvykusią galerijose „Kairė-Dešinė“ ir Dailininkų Sąjungos galerijoje, kurioje buvo eksponuojami Jacek Tylkowski (Lenkija), Per-Anders Hübner (Švedija) ir Dalia Lopez Madrona (Lietuva, Švedija) knygų įrišimai. Įvadinio straipsnio autorė Rūta Taukinaitytė-Narbutienė.

 

Kaina: 5 €

 

Kviečiame susisiekti, norinčius įsigyti šį katalogą.

„Knygrišiai apie knygas ir knygrišystę“

 

Sudarytoja Rūta Taukinaitytė-Narbutienė, Vilnius, 2013. Šioje knygoje gildijos nariai atsako į knygos sudarytojos klausimus. Tai meistrų pamąstymai bei įžvalgos apie knygas, knygrišystės amatą bei savo darbo patyrimus.

 

Kaina: 7 €

 

Kviečiame susisiekti, norinčius įsigyti šį leidinį. Norintiems įsirišti savo egzempliorių leidinys taip pat parduodamas neįrištais lankais.